25 lipiec – mówi Matka Boża

Święto Boga Ojca- 1 sierpnia 2021 r.
July 22, 2021
27 lipiec 2021 r. Słowa Boga Ojca po odprawionej Nowennie do Bożej Sprawiedliwości
July 27, 2021

25 lipiec – mówi Matka Boża

25 lipiec 2021 r. „Anioł”                  Nowa Osuchowa – Sanktuarium Matki Bożej Osuchowskiej

Mówi Matka Boża:

Moje kochane dzieci, Ja Matka Boża Królowa Polskiej ziemi, waszej ojczystej ziemi Moje kochane dzieci – jestem obecna tu pośród was, błogosławię waszym intencjom, z którymi przybyłyście tu, w to święte miejsce, w którym Ja Matka Boża króluje. Ja Matka twoja, Matka Boża czekam ze swoją  łaską i miłosierdziem, aby ciebie dziecko błogosławić, aby zlewać swoją miłość, którą obdarzam każde z was dzieci pielgrzymujące po polskiej ziemi. Umiłowana ziemia, Moja ziemia, Matki Bożej Królowej. Kochane dzieci pragnę wziąć każde z was za rękę i przytulić do swego Matczynego serca, bo kocham ciebie dziecko miłością matczyną, miłością nieograniczoną, miłością, która wypływa z Mego serca do każdego z was, do każdej z was. Moje kochane dzieci Moje Matczyne serce raduje się, gdy skłaniacie się ku Mnie, gdy zwracacie się do Mnie Matki Bożej – do waszej Matki, Matki wszystkich dzieci. Pragnę ze swego miłosiernego serca zlewać łaski na wasze dusze dzieci. Jestem rozdawczynią Darów, taką Moc dał Mi Bóg Trójjedyny i to czynię tu, w tym świętym wybranym miejscu. Kocham was i pragnę waszej obecności, abyście przybywały jak najczęściej i skłaniały się ku Mnie Matki Bożej, ku Memu miłosiernemu sercu, które napełnione łaską Boga Trójjedynego, tak niezbędną łaską w uświęcaniu waszych dusz, bo tylko tu i teraz Moje umiłowane dzieci możecie uświęcać swe dusze. Właśnie tu i teraz pora ku temu, abyś ty dziecko dbało o świętość swej duszy na wieczność. W chwili, gdy przekroczysz próg śmierci będzie za późno, nie pomożesz sobie samo. Teraz, właśnie teraz jest chwila, aby zdroje łask Bożych spływało na wasze dusze, ale Moje kochane dzieci otwórzcie szeroko wasze serca na Moje Boże działanie – na Matczyne działanie, bo jestem Matką każdego z was tak jak wspomniałam i pragnę świętości waszych dusz. Pragnę łączności waszych dusz z Mym Synem Jezusem w wiecznym życiu. Uświęcam wasze dusze, kocham was.

Każde, które tu przybywa w to święte miejsce otrzymuje Błogosławieństwo Najwyższego Stopnia, poprzez Moc Ducha Świętego umiłowanego przez Boga, który działa w każdym z was i przez was. Wszystko cokolwiek dokonuje się w waszym życiu dzieci jest z Mocy Ducha Świętego, z Mocy Boga Trójjedynego. Moje kochane dzieci przyjmijcie Moje matczyne Błogosławieństwo na intencje, które złożyłyście u Moich stóp. W dniu tak szczególnym odwiedziłyście Mnie, a Ja z otwartymi rękoma tulę każde z was i błogosławię w Imię Boga Trójjedynego:

Boga Ojca, Boga Syna, Boga Ducha Świętego. Amen.

Boga Ojca, Boga Syna, Boga Ducha Świętego. Amen.

Boga Ojca, Boga Syna, Boga Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

Trwajcie w dziękczynieniu Moje dzieci. Będę z wami na Wyszkowskim Wzgórzu. Jestem Gospodynią tego Wybranego Miejsca i wesprę was w każdym waszym poczynaniu, aby uświetnić to Święto na cześć Tatusia Niebieskiego, na cześć Ojca Mego Syna. Amen. Amen. Amen.

25 lipiec 2021 r.       Modlitwa po Mszy św. w Sanktuarium Matki Bożej Osuchowskiej, godz. 12.55.

Leave a Reply

Your email address will not be published.